Stěhování v Královéhradeckém kraji

Každá domácnost to již zažila. Stěhování bytu, rodinného domu nebo chalupy. Pro mnohé z nás je to stresující událost, kterou chceme mít co nejrychleji za sebou. V těchto případech máme dvě možnosti. Buď si vše zajistíme sami s pomocí rodiny a kamarádů, nebo se obrátíme na profesionální firmu, která se zabývá touto činností.

Profesionální a lidský přístup

Firma Stěhování bez dřiny nabízí řešení této situace nejen pro domácnosti, ale i pro firmy a to v rámci celého Královéhradeckého kraje. Hlavním krédem firmy je profesionální a zároveň lidský přístup k zákazníkům. Tento přístup lze popsat krásnou a pravdivou větou „Vždy, když někoho stěhujeme, snažíme se k němu přistupovat, jako bychom stěhovali někoho ze svých nejbližších“.

Stěhovací a vyklízecí služby nejen pro domácnosti

Mezi klienty, kteří využívají profesionálních služeb naší firmy, nepatří pouze domácnosti, ale také firmy či státní instituce. Mezi firemní zákazníky se řadí rovněž hrady, zámky, muzea nebo majitelé hotelů a pensionů, kteří využili naší nabídky stěhování na horách. Ve všech případech dbá firma na maximální bezpečnost přepravovaných předmětů od nakládky až po vykládku na místě určení.

V jaké lokalitě můžete využít naše služby?

V rámci Královéhradeckého kraje má firma rozmístěna svá pracovní střediska tak, aby byla schopna zajistit přestěhování či vyklízení objektů v jakékoliv lokalitě. Mezi konkrétní lokality, ve kterých můžete využít stěhovací a vyklízecí služby tak patří:

Samozřejmostí je zajištění stěhovacích a vyklízecích služeb i v okolí výše uvedených měst. Aby bylo možné zajistit co nejlepší služby, je vhodné provést osobní prohlídku objektu a zabránit tak případným nečekaným překážkám (při přenosu nábytku a jiného vybavení) , které by mohly prodloužit samotnou stěhovací akci. Díky prohlídce firemního technika může být připravena co nejpřesnější cenová kalkulace konkrétní poptávané akce včetně jejího naplánování (termín akce, balící, ochranné aj. stěhovací potřeby).